اخبار, شیرآلات

سینک گوشه ای و کنجی ، مهمان آشپزخانه ایرانی

وقتی صحبت از وسایل پرکاربرد در دکوراسیون منزل می شود، مطمئنا سینک آشپزخانه جزو گزینه های اول خواهد بود. خانم های خانه دار به طور مداوم با این وسیله سر و کار دارند، شستشوی ظروف، میوه جات و سبزیجات، آماده کردن غذا و بسیاری از کارهای دیگر در سینک صورت می گیرد. پس انتخاب سینک مناسب یک چالش بزرگ برای هر کسی است که قصد ساختن خانه یا تغییر دکوراسیون آن را دارد. رساکالا مثل همیشه قصد دارد انتخاب را برای شما آسان تر کند با ما همراه باشید.

سینک

سینک گوشه ای و کنجی

مدل های سینک ظرفشویی ساده تک لگنه و دو لگنه را در بسیاری از خانه ها دیده ایم که موازی دیوارهای کناری نصب می شوند و از نظر نحوه نصب و شکل ظاهری تفاوت چندانی با هم ندارند. سینک گوشه ای و کنجی طرح جدیدی از سینک های ظرفشویی به حساب نمی آیند ولی چون در آشپزخانه های ایرانی خیلی به کار گرفته نمی شوند برای بیننده و کاربران تازگی دارند.

سینک گوشه ای و کنجی ، کمجا ولی …

سینک ظرفشویی کنجی به نسبت سینک های معمولی فضای کمتری اشغال می کنند از این رو گزینه مناسبی برای آشپزخانه های کوچک هستند. البته باید این را هم گفت که سینک گوشه ای به نسبت سینک های معمولی فضای مانور کمتری دارد و کمی برای کاربر ایجاد محدودیت می کند. در حقیقت این مدل سینک ها مناسب خانواده های کم جمعیت و آشپزخانه های نقلی هستند. اگر از فضای کنج آشپزخانه استفاده خاصی نمی کنید و به دنبال پیاده سازی ایده های جدید و نو در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک هستید می توانید به فکر جاسازی سینک های ظرفشویی کنجی در کابینت ها بیافتید.

سینک

تغییر سینک دو لگنه به کنجی

تغییر سینک های دو لگنه به سینک گوشه ای و کنجی امکانپذیر نیست. چون برای این تغییر، علاوه بر تعویض سینک نیاز به جابجایی سینک و تغییر فضا نیز هست. برای ایجاد این تغییر نیاز است که صفحه روی کابینت ها به طور کامل تعویض شود و کابینت ها مجدد صفحه گذاری شوند. سپس در کنج مورد نظر به اندازه سینک خریداری شده برش داده میشود و سینک گوشه ای جا داده میشود که به دلیل هزینه بالا و روندی که طی میشود این ایجاد تنوع اصلا منطقی به نظر نمی آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید