اخبار, دکوراسیون

رنگ مبل راحتی در چیدمان اتاق نشیمن(بخش اول)

دکوراسیون

رنگ مبل راحتی باید چگونه باشد؟ مبل راحتی چه رنگی بخریم؟ چه رنگی برای مبل راحتی مناسب است؟ بهترین رنگ مناسب مبل راحتی کدام است و سوالاتی از این دست از جمله مسائلی هستند که خریداران مبلمان راحتی به دنبال پاسخ آن هستند. اتاق نشیمن همیشه جزء آن دسته از مکان‌هایی در خانه است که برای طراحی دکوراسیون آن زمان زیادی صرف می‌شود و افراد سعی می‌کنند بهترین‌ها را برای خود و خانه خود فراهم کنند. هر جزئیات کوچکی در این اتاق مانند یک قطعه کوچک از یک پازل بزرگ عمل می‌کند؛ کافی است فقط در قرار دادن یک قطعه کوچک اشتباه کنید، و تمام پازل خراب شود! در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن نیز همه چیز مانند همین پازل بزرگ عمل می‌کند، تنها کافی است که در یکی از وسایل به کار رفته یا رنگ به کار رفته در اتاق نشیمن اشتباهی رخ دهد و تمامی دکوراسیون شما جوری تغییر کند که اصلا مطابق سلیقه شما نخواهد بود.

بیایید نگاهی به خودمان بیندازیم! آیا شما هنگام تغییر و یا طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن خود ابتدا به سراغ خریداری مبلمان خود نمی‌روید؟ آیا همیشه این را از خود نمی‌پرسید که چه رنگی می‌تواند بهترین گزینه باشد؟ بدون شک پاسخ اکثر ما به این سوالات مثبت است! و از آنجایی که مبلمان راحتی طرفداران بسیار زیادی دارند، این سوال را می‌توان به این صورت عنوان کرد؛ آیا از خود نمی‌پرسید که ترکیب رنگ مبل راحتی مناسب اتاق نشیمن شما کدام است؟

رنگ مبل راحتی که انتخاب می‌کنید باید با هر سبک دکوراسیونی و هر رنگی در انواع دکوراسیون هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال برخی افراد دوست دارند دکوراسیون منزل خود را با تغییر فصل تغییر دهند. پس باید رنگی را برای مبلمان خود انتخاب کنید که با وسایل و دکوراسیون جدید هماهنگ باشند.

دکوراسیون

رنگ سفید

یک مبل سفید را می‌توان یک مبل بی نهایت نامید. می‌پرسید بی نهایت یعنی چه؟ منظور ما از بی نهایت بودن مبل سفید این است که شما می‌توانید هر رنگی را با رنگ سفید ست کنید، هر وسیله‌ای که می‌خواهید برای اتاق نشیمن خود تهیه کرده، و هر زمانی که می‌خواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و نگران ست نشدن رنگ‌ها نباشید، چرا که رنگ سفید به راحتی با هر رنگی ست می‌شود. رنگ سفید همچنین رنگی است بسیار روشن که باعث روشن شدن اتاق نشیمن شما و همچنین دلباز به نظر آمدن این اتاق می‌شود.

رنگ کرم

رنگ کرمی شما را به یاد چیزی نمیندازد؟ رنگ کرمی شبیه به بیسکوییت است. رنگ بیسکوییتی رنگی کرمی و خنثی است که انعطاف پذیری خاصی به شما رائه می‌دهد. رنگ کرمی یک رنگ کلاسیک است که با رنگ سیاه به خوبی ست می‌شود، و همچنین می‌تواند مکمل خوبی برای رنگ‌های قرمز و یا خاکستری باشد.

رنگ قهوه ای

رنگ قهوه‌ای چطور؟ رنگ قهوه‌ای شما را به یاد چیزی نمی اندازد؟ رنگ قهوه‌ای تناژهای مختلفی دارد، از روشن ترین تناژ این رنگ گرفته تا تیره‌ترین تناژ این رنگ که شبیه به تکه‌های شکلات است. آیا شما دوست ندارید هنگامی که به مبلمان خود نگاه می‌کنید به یاد تکه‌های شکلات بیفتید؟ رنگ قهوه‌ای رنگ مورد استفاده در مبلمان چرم است که طرفداران بسیاری دارد. رنگ قهوه‌ای فقط برای چرم نیست و می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای پارچه و چوب مورد استفاده در مبلمان راحتی باشد. رنگ قهوه‌ای انتخاب بسیار خوبی برای افرادی است که در منزل خود بچه خردسال دارند، زیرا نه تنها به راحتی کثیف نمی‌شود، بلکه اگر کثیف هم شود خیلی مشخص نمی‌شود. ممکن است رنگ قهوه‌ای طرفداران زیادی نداشته باشد، اما می‌تواند گرما و خاکی بودن و سادگی را برای دکوراسیون افرادی که بیشتر به دنبال رنگ‌های طبیعی هستند به ارمغان بیاورد.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید