اخبار, دکوراسیون

رنگ مبل راحتی در چیدمان اتاق نشیمن(بخش دوم)

دکوراسیون

رنگ خاکستری

رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است که در طبیعت در سنگ ها مشاهده می‌شود. رنگ خاکستری نیز به این دلیل که رنگی خنثی است به راحتی می‌تواند با رنگ های دیگر ست شود. رنگ خاکستری تناژهای مختلفی دارد و شما می‌توانید به راحتی رنگ مناسب دکوراسیون و مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این رنگ را می‌توانید با رنگ های سفید و مشکی و همچنین وسایل پر زرق و برق ست کنید.

دکوراسیون

رنگ آبی

درست است که فقط رنگ آبی دریایی یک رنگ خنثی در نظر گرفته می‌شود، همه تناژهای رنگ آبی را می‌توان برای مبلمان استفاده کرد. آبی یک رنگ انعطاف پذیر و با ذوق و استعداد است. این رنگ در هر دکوراسیون و سبکی می‌تواند بسیار زیبا و شیک به نظر برسد. رنگ آبی با رنگ‌های بسیاری ست می‌شود و بنابراین دکوراسیون شما را به هم نخواهد ریخت. پس با خیال راحت از این رنگ بسیار شیک و زیبا در مبل راحتی خود استفاده کنید.

پر رنگ ترین و جسورترین رنگی که می‌توان نام برد، رنگ قرمز است. این رنگ یک رنگ شگفت انگیز برای مبل راحتی است. قرمز گزینه بسیار خوبی برای اتاقی با دیوارهای خنثی است، اما همچنین می‌تواند ست خوبی برای دیوارهای صورتی و یا آبی باشد. این رنگ خیره کننده می‌تواند گرمای منحصر به فردی به مبل راحتی و اتاق نشیمن شما ببخشد.

در خانه های ایرانی اکثر رنگ‌هایی که برای دیوارها استفاده می‌شود رنگ سفید و رنگ خاکستری است. بدون شک شما نیز این دو رنگ را در اکثر خانه های ایرانی دیده اید. رنگ دیوار اتاق نشیمن خود شما چه رنگی است؟ سفید یا خاکستری؟

رنگ خاکستری

رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است و به هیمن خاطر با هر رنگی ست می‌شود، اما بهتر است برای اینکه به اتاق نشیمن خود روح و نشاط ببخشید این رنگ خنثی را با رنگ‌های جسورتر و شادتر ست کنید. برای این رنگ دیوار می‌توانید از رنگ مبل راحتی صورتی استفاده کنید و یک محیط آرامش بخش، پر روح و نشاط بخش، و همچنین روشن و دلباز ایجاد کنید. رنگ صورتی و رنگ خاکستری دو رنگ متضاد یکدیگر هستند و به همین دلیل می‌توانند مکمل های خوبی برای یکدیگر باشند و فضای مورد علاقه شما را ایجاد کنند.

برای اطلاعات بیشتر به بخش سوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید