اخبار, دکوراسیون

انتخاب لوستر براساس سبک دکوراسیون خانه

دکوراسیون

انتخاب لوستر مناسب برای داشتن دکوراسیون با جلوه ی زیباتر

بی شک جهت به وجود آوردن چیدمانی جذاب و دلنشین، المان ها و عنصرهایی حائز اهمیت هستند که شاید در ظاهر و در آغاز تصمیم گیری برای عوض کردن یک دکوراسیون یا ساختن آن خیلی به چشم نیایند. نور، عنصری است که در هر محیطی، نقش حائز اهمیتی را ایفا میکند، ولی بایستی اطلاع داشته باشیم که نورها همواره به شکل طبیعی در محیط وجود ندارد که همین مسئله هم نقش لوستر را در منازل ما با اهمیت تر می‌کند. در این مقاله قصد داریم درمورد نکته هایی مهم در تهیه لوستر صحبت کنیم.

دکوراسیون

برگزیدن لوستر مناسب با عناصر چیدمان خانه

تا به حال برای اغلب ما پیش آمده که وارد محیطی شدیم که در هنگام ورود، خیلی جذبمان نکرده است، اغراق نیست چنانچه بگوییم که صددرصد یکی از علت هایش بهره بردن نادرست از منابع نوری و لوستر بوده است. مبلمان و رنگ آن ها، رنگ دیوارها، نوع و رنگ کفپوش، پارکت، سنگ، سرامیک، ارتفاع کف تا سقف، همه این ها عناصر خیلی مهمی در برگزیدن مدل لوستر محسوب می شود.

انتخاب لوستر متناسب با فضاها

کارشناسان ما بر این باورند که با درنظر گرفتن المان های تخصصی و اصلی در زمینه ی دکوراسیون، محیطی که برای آن، لوستری انتخاب می‌کنیم، حائز اهمیت است، به این دلیل که ارتفاع در محیط ها متمایز است و بسته به بزرگی یا کوچکی محیط، نوع سبک و ابعاد لوستری که انتخاب می‌کنیم، فرق می کند. لوسترها می‌توانند برطبق مدل مبلمان ما از نوع کریستالی و کلاسیک و یا ولو اسپرت و فانتزی برگزیده شوند. به غیر از اینها سایز لوستر انتخاب شده بر سبک چیدمان هم اثر بسیار زیادی دارد، این که کوتاه باشد یا بلند، حباب های آن گرد و یا تکی باشد و یا از دارای چند شعله است. همه ی این موارد در برگزیدن ما موثر خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید