اخبار, دکوراسیون

تغییر دکوراسیون خانه با کمک کودکان(بخش اول)

دکوراسیون

اغلب اشخاص فرزندانی دارند که علاقه بسیاری به هنر و نقاشی دارند. به طور معمول با هر نقاشی ای که می کشند به سراغ ما می آیند و از ما می خواهند که درمورد نقاشی آن ها نظر بدهیم. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش بدهیم که چگونه از  این هنر فرزندان دلبندتان بهره ببرید و استفاده مفید بکنیم. و فراموش نکنید که با این عمل می توانید خلافیت و اعتماد به نفس کودکتان را افزایش دهید. با ما همراه باشید تا کودکان خلاق تر داشته باشید.

دکوراسیون

رنگ کردن دیوارها با یاری فرزندان

نخستین وهله ای که قادرید با یاری کودکان دلبندتان آغاز کنید رنگ کردن دیوارها است. چنانچه قصد دارید دیوارهای خانه خود را رنگ کنید قادرید کودکانتان را هم در این کار شریک کنید. او هم صددرصد از این کار بسیار خوشحال خواهد شد و لذت می برد.

درست کردن جاکفشی با یاری کودکان

یحتمل یکی از معضلات متداول شما آن است که کودکتان کفش های خود را به صورت مرتب جفت نمی کند و هر جفتش را به طرفی می اندازد! شما قادرید با شیوه های خودتان جاکفشی خلق کنید از کودکتان درخواست کنید که برای خودش جاکفشی بسازد و با این عمل هم انگیزه منظم کردن کفشهایش را هم پیدا کند.

بهره گیری از نقاشی فرزندان در چیدمان خانه

شما قادرید به دنبال همان نقاشی های زیبا و خلاق کودکانتان بروید و از او یاری بگیرید تا چندی از آن ها را به انتخاب او به صورت تابلوهای تزئینی برروی دیوار نصب کنید. سعی کنید در انتخاب هایتان فرزند خود را بپرسید و او را در انتخابتان شریک کنید تا با این عمل اعتماد به نفس کودکتان بالا برود.

رنگ آمیزی قاب عکس با کمک فرزندانمان

شما قادرید تعدادی از قاب عکسهای ساده که در خانه دارید را به فرزندانتان بدهید تا آن ها را با ظرافت رنگ و بازسازی کنند و نتیجه اش بسیار زیبا خواهد بود. با این کار کودکان خلاق خود را به چالش می کشید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید