اخبار, دکوراسیون

تغییر دکوراسیون خانه با کمک کودکان(بخش دوم)

بازسازی وسیله های قدیمی با یاری کودکان

امکان دارد که در چیدمان اتاق خواب کودک شما وسایلی باشد که نیاز به بازسازی و یا رنگ کردن دوباره داشته باشد. شما قادرید این عمل را به کودک خود بسپارید و صددرصد از عهده این کار بر خواهد آمد و به زیباترین شکل ممکن انجام خواهد داد. به او اعتماد کنید پشیمان نخواهید شد.

 دکوراسیون

تخته سیاه در چیدمان خانه

شما قادرید با زدن یک تخته سیاه برروی میز کوچک کودکانتان به او کمک کنید تا به صورت خلاقانه تری به نقاشی کردن مشغول شود. این امر موجب ترغیب او به نقاشی و شکل گیری خلاقیت بیشتری در او می شود. علاوه بر این باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ می شود.

با شیوه ی خودتان جالباسی درست کنید

قبل تر گفتیم که قادرید با یاری کودکانتان به درست کردن جاکفشی بپردازید، اکنون می خواهیم جالباسی را هم به آن بیفزایید. شما قادرید به کودکانتان یاد بدهید که با شیوه های خودتان بسازید به درست کردن جالباسی ای ویژه به خودش بپردازد.

شیوه های خلاقانه جهت چیدمان خانه

تلاش کنید پا به پای کودکتان بنشینید و در پی راه حل های مبتکرانه ای جهت معضلات دکوراسیونی خود بگردید. خاطر جمع باشید که درآخر با یاری او قادرید به عالی ترین شیوه دستیابی پیدا کنید. به عنوان مثال جهت پیشگیری از صدای پایه های صندلی در زمان جا به جایی از جوراب های کودک بهره ببرید. این عمل هم توانسته چیدمان اتاق خواب کودک را جذاب تر کند و هم ابتکار فرزندتان افزایش دهید.

بالا بردن کارایی وسیله های خانه

شما قادرید با کمک وسیله های خود کودکتان، کارآیی دوباره ای به آنها ببخشید و چیدمان اتاق خواب او را بی همتا و فوق العاده نمایید. اینگونه به کودک خود آموزش می دهید تا چگونه از وسایل بی مصرف خود نهایت استفاده را بکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید