اخبار, دکوراسیون

دکوراسیون آبی آسمانی یا دریایی(بخش اول)

دکوراسیون

وقتی زمین و آسمان بهم می رسند!

دو آبی بسیار پرطرفدار و معروف را برای شما انتخاب کردیم تا با شناخت ترکیب های رنگی مناسب برای آن ها، زیبایی آسمان و زمین را در خانه با خود همراه کنید. آبی دریایی و آبی آسمانی انتخاب این هفته ما برای شماست. امیدوارم از این آبی های دوست داشتنی لذت ببرید.

دکوراسیون

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی

آبی آسمانی که در این جا به شما معرفی می کنیم، آبی آسمانی تیره است. این رنگ معمولا در خانه های ساحلی استفاده می شده است. همین طور به عنوان یک رنگ شاد و دوستانه شناخته می شود که برای فضاهایی مانند حمام، آشپزخانه و حتی یک اتاق پذیرایی خانوادگی بسیار مناسب و ایده آل است.

رنگ های شماره ۱ و ۲

رنگ سفید با کمی تنالیته زرد (شماره ۱) و رنگ خاکی (شماره ۲)، ترکیب های جالبی برای آبی آسمانی هستند. نوارهای رنگی این آبی، سفید و خاکی برای رنگ کردن دیوار یک طرح خاطره انگیز را خلق می کند. این رنگ ها برای دیوار، مبلمان و وسایل چوبی ایده آل بوده و می توانید از تنالیته های تیره تر آن ها هم در ترکیب رنگی خود استفاده نمایید.

رنگ شماره ۳

بهتر است از به اندازه کم تری استفاده شود. به طور مثال برای ظروفی که روی میز چیده شده و یا قاب هایی که به دیوار با رنگ آبی نصب می شوند. می توانید از پرده، کوسن و حتی روتختی قرمز برای زیباتر شدن دکوراسیون استفاده کنید.

رنگ شماره ۴

این رنگ بیشتر برای کف خانه مناسب است. ولی به طور کلی بایستی به شما بگوییم که رنگ های شماره ۳ و ۴ به میزان خیلی کم در دکوراسیون خانه استفاده می شوند اما همین مقدار هم تکمیل کننده طراحی شما خواهد بود.

رنگ شماره ۵

شما می توانید از رنگ های سه تنالیته روشن و تیره از آبی آسمانی بنا بر سلیقه و دکوراسیون منزل خود می توانید یکی از آن ها را جایگزین نمایید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید