دسته‌بندی نشده

دکوراسیون آبی آسمانی یا دریایی(بخش دوم)

دکوراسیون

آبی دریایی در دکوراسیون داخلی

این رنگ برای رسیدن به یک ترکیب مدرن و طرح غیرعادی بسیار جذاب است. هم چنین اگر بخواهید به یک پس زمینه خنثی در دکوراسیون خود برسید می توانید از آبی دریایی استفاده نمایید. به طور کلی استفاده از این رنگ با ترکیب رنگ هایی که به شما معرفی می کنیم، تداعی کننده ساحل و رنگ های آن خواهد بود.

دکوراسیون

رنگ های شماره ۱ و ۲

ترکیب رنگی آبی دریایی با قهوه ای تنباک (شماره۱) و بژ (شماره ۲) بهتر است در فضاهایی مثل آشپزخانه و یا فضای صبحانه خوری استفاده شود. ولی اگر می خواهید در قسمت های دیگر منزل خود مثل اتاق نشیمن هم آن ها را به کار ببرید، قهوه ای تنباکو برای وسایل و پارچه ها و رنگ بژ برای فلزات بسیار مناسب است. ترکیب آبی دریایی و رنگ بژ یک سبک کلاسیک را ایجاد می کند که از اولین سبک های دکوراسیون داخلی شناخته می شود. اگر از مبلمان های با طرح و نقش هندسی هم استفاده کنید، به سبک کلاسیک دوره های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ بسیار نزدیک خواهید شد.

رنگ شماره ۳

بهتر است رنگ زرد در این ترکیب به مقدار خیلی کم و فقط برای وسایل و پارچه کوسن به کار گرفته شود. تابتوانید فضای زیباتری را خلق کنید.

رنگ شماره ۴

هم نشینی این دو رنگ ترکیب خیره کننده ای را به نمایش خواهد گذاشت. آبی تیره در این جا هارمونی رنگ شما را کامل کرده و می تواند برای یک دیوار و یا کمد دکوری شما مناسب باشد.

رنگ شماره ۵

رنگ های آبی دریایی خیلی روشن، بژ، زرد و آبی تیره، این سه رنگ می توانند جایگزین آبی دریایی اصلی ما شوند. در این صورت باز هم می توانید از همان ترکیب های گفته شده استفاده نمایید و فضای جذابی را برای خانواده خود خلق کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “دکوراسیون آبی آسمانی یا دریایی(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید