اخبار, دکوراسیون

چراغ سقفی در دکوراسیون(بخش اول)

دکوراسیون

چراغ سقفی اتاق خواب

لوستر و چراغ آویز اتاق خواب باید یک بخش کلیدی در طراحی باشند، اما معمولا به دلیل توجه به تخت خواب و وسایل دیگر نادیده گرفته می شوند. این عناصر علاوه بر این که باید نور مناسب برای خوابیدن یا انجام کارهای روزانه در اتاق خواب را تامین نمایند، باید از زیبایی و جذابیت نیز برخوردار بوده تا بتوانند تکمیل کننده دکوراسیون اتاق باشند. من سعی کردم با نشان دادن نمونه های اجرا شده، چگونگی انتخاب، محل نصب و حتی ارتفاع این آویزها را برای شما توضیح دهم. با من همراه باشید.

دکوراسیون

بافت و سبک چراغ آویز

اگر دکوراسیون اتاق خوابتان مشخص شده و بعد از تهیه همه وسایل و مبلمان می خواهید آویز مناسبی را انتخاب نمایید، بهتر است به سبک کلی اتاق دقت نمایید. در اتاق خوابی که با بافت های مختلف از ملافه کتانی گرفته تا وسایل چوبی، صندلی با پارچه پشمی و…. . همه این موارد به شما نشان می دهد که نباید به سراغ یک طراحی مدرن یا لوکس با سطحی صیقلی بروید، بلکه باید از جنسی هماهنگ با همین وسایل بهره ببرید.

چراغ آویز بالای تخت خواب

تخت خواب و همین طور پشتی آن همیشه به عنوان یک مرکز کانونی در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند. برای نصب چراغ آویز اجازه دهید که همین موضوع الهام بخش شما باشد. یعنی با نصب یک آویز دقیقا بالای تخت خواب، زیبایی تخت خوابتان را افزایش دهید.  چراغ آویز با میز پاتختی ظریف کنار تخت و همین طور پایه های خود تخت می تواهند هماهنگی داشته باشد و از جنس و ظرافت مشابهی برخوردار باشد. این ترکیب یک ترکیب کلاسیک و شیک را خلق می کند بعد شما هم رنگ، بافت و حتی سبک خاص مورد نظرتان را فراموش نکنید و سعی نمایید آن را در انتخاب همه وسایل به کار بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید