اخبار, دکوراسیون

راه های بزرگتر جلوه دادن خانه

دکوراسیون

نور و روشنایی، از اصلی ترین عناصر در طراحی داخلی و دکوراسیون هستند. به این علت که نور کیفیت زندگی در یک محیط را بسیار تحت الشعاع خود قرار داده و همان قدر که وجودش موثر و ضروری است، فقدانش موجب ایجاد معضلات بسیاری خواهد بود. لذا وجود نور لازمه هر فضایی است ولی معضل از آن جا شروع می شود که نمی توانیم نور طبیعی را وارد منزل خود کنیم و نورپردازی مصنوعی نیز هزینه زیادی دربرخواهد داشت. شرکت رساکالا، راهکارهای مدرن و حرفه ای را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید به بهترین شکل این کار را انجام دهیم.

دکوراسیون

استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی

آینه استفاده های فرای تصور ما دارد و فقط به یک مدل در اتاق خواب خلاصه نمی شود. به طور کلی آینه های دکوراتیو را در دسته های زیر می توانیم قرار دهیم:

آینه کنسول

آینه کنسول از زیباترین و شیک ترین عناصر دکوراتیو در معماری داخلی است. از خصوصیت های آن می توان به این اشاره کرد که در عین دکوراتیو بودن، کاربردی نیز هست و می تواند برای شما به عنوان کمد و یا میز مورد استفاده قرار بگیرد. بر خلاف تصور همه، میز کنسول فقط مربوط به محیط های کلاسیک نیست، بلکه با استفاده از مدل ها و طرح های مدرن در هر دکوراسیونی می توانید آن را برای هرچه زیباتر شدن خانه خود به کار ببرید.

آینه های دیوارپوش

مشکلی که اغلب ما با دیوارهای منزلمان داریم این است که به نظر خالی می آیند و نمی توانیم استفاده بهینه ای از آن ها داشته باشیم. اگر از رنگ، کاغذدیواری و شلف های دیواری خسته شده اید و دنبال طراحی خاص برای خانه خود هستید از آینه های دیوار پوش استفاده کنید. این دیوارپوش ها در عین شیک بودن با انعکاس نور، روشنایی فضای شما را افزایش می دهند لذا برای آپارتمان های کوچک گزینه های بسیار ایده آل و مناسبی هستند. می توانید مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلف آن را بررسی کرده و بهترین را انتخاب نمایید.

دکوراسیون

ساعت از جنس آینه

از ایده های مدرن و شیک در دکوراسیون داخلی که امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نموده می توان به ساعت هایی از جنس آینه اشاره کرد. این ساعت ها نیز علاوه بر کاربردی بودن، عنصر تزیینی برای فضا هم به حساب می آیند. اگر در ارتفاع مناسب آن ها را نصب کنید با مشکل دید و خواندن ساعت مواجه نخواهید بود.

شیشه رومیزی

شیشه از دیرباز متریال مورد علاقه طراحان و دکوراتورها بوده و با پیش رفت تکنولوژی در برش و ایجاد طرح روی اقسام شیشه این علاقه به ایجاد ایده هایی ناب و زیبا تبدیل گشته است. ساده ترین استفاده از شیشه را می توان استفاده به عنوان میز نام برد که گرچه قدیمی است ولی همچنان هم می تواند در خانه های شما بدرخشد.

سینک دستشویی شیشه ای

امکان دارد در برخورد اول با سوالات زیادی مثل سخت بودن تمیزکاری و یا شکستن آن به ذهنتان برسد، اما بایستی به شما بگویم که نه تنها دردسرهای گفته شده را برای شما نخواهد داشت، بلکه به مرور زمان متوجه خاص بودن و استفاده آسان آن خواهید شد. اگر سرویس بهداشتی کوچکی در خانه دارید این گزینه فضای شما را بسیار تغییر خواهد داد.

شیشه حکاکی

تازه ترین تکنولوژی بر روی شیشه حکاکی کردن آن است که با اقسام طرح ها و نقش ها همراه است. شما می توانید متناسب با سبک دکوراسیون خود، طرح های مدرن و یا پر نقش و نگار را انتخاب کرده و در فضا خانه استفاده کنید. این نوع شیشه ها نیز علاوه بر دکوراتیو بودن، با انعکاس نور روشنایی فضای شما را افزایش خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید