اخبار, دکوراسیون

تلفیق زیبای کاغذ دیواری و رنگ(بخش اول)

دکوراسیون

خلاقیت در تلفیق کاغذ دیواری و رنگ آمیزی

همیشه برای طراحی و یا تزیین دیوارهای خانه دو راه پیش رویمان قرار دارد : رنگ آمیزی و کاغذ دیواری است. شاید همه این گونه فکر کنیم که فقط می توانیم یک از آن ها را انتخاب نماییم و یا تنها یکی از دیوارها را متفاوت از دیگران باقی بگذاریم. اما نکته ای که می خواهم به آن اشاره کنم این است که هیچ قانونی وجود ندارد تا شما را از کنار هم قرار دادن این دو منع کند! بلکه بر عکس گاهی اوقات می توانید با ترکیب رنگ و کاغذ دیواری در کنار هم یک طراحی منحصر به فرد و زیبا خلق نمایید. با ما همراه باشید تا با ترفندهایی جهت ترکیب این دو آشنا شوید. 

دکوراسیون

قاب کردن کاغذ دیواری

از آن جایی که ممکن است هزینه استفاده از کاغذ دیواری برای کل دیوارهای خانه گران تمام شود، می توانید از این ایده استفاده نمایید. به این صورت که کل دیوارها را با رنگ مورد نظرتان رنگ آمیزی کرده و سپس کاغذ دیواری مد نظرتان را قاب بگیرید. با این کار با یک تیر دو نشان می زنید، یعنی علاوه بر این که دیوارتان را تزیین کرده و از خالی بودن نجات می دهید، همزمان کاغذ دیواری و رنگ را استفاده کرده اید. البته در هزینه ها نیز صرفه جویی شده است.

برگزیدن کاغذ دیواری و رنگ هماهنگ با آن

اگر شما تصمیم دارید که فقط یکی از دیوارها را کاغذ دیواری نمایید، این ایده می تواند یاری دهنده تان باشد. به این صورت که ابتدا کاغذ دیواری را انتخاب کرده و سپس برای رنگ آمیزی، از رنگ زمینه آن استفاده نمایید. به طور مثال اگر کاغذ دیواری شما رنگ زمینه سبز با گل های آبی دارد، می توانید دیوارهای کناری آن را به رنگ سبز رنگ آمیزی کنید.

 برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید