اخبار, دکوراسیون

سنگ های زیبا در دکوراسیون خانه تان(بخش دوم)

سنگی با موج های طبیعی

  • اسم سنگ: Wood Vein

سنگ طبیعی با خط های موجدار و پیوسته، القا کننده چوب برش خورده بوده و طبیعت را به خانه شما می آورد. این خط های سیال سنگی، هنگامی که با پولیش مناسب تلفیق شود، همه ی احتیاج یک طراح را جهت خلق یک اثر بی همتا تامین کرده و جلوه ای بدیع ایجاد میکند.

دکوراسیون

تقارن در بی نهایت

  • اسم سنگ: Palissandro

بوک مچ (Bookmatched) به گونه ای از جای گیری سنگ در وضعیت اسلب گفته می شود که در پی آن، رگه های سنگ و نقش هایی با زاویه ای ویژه آن در امتداد هم قرار می گیرند. این کار تماما سلیقه ای بوده و طراح با هنر و سلیقه ی خود می تواند با قرار دادن اسلب های گوناگون در کنار همدیگر، شکل های گوناگونی به وجود آورد که هر یک بی نظیر می باشند. برخی از سنگ ها به تنهایی زیبا نیستند و به عنوان سنگ هایی با طرح شلوغ شناخته میشوند، اما هنگامی که با صرف سلیقه و ذوق در کنار یکدیگر قرار گیرند، تبدیل به یک تابلو هنری جذاب میشوند.

بازی با الگوها

  • اسم سنگ: Striato Olimpico

 شومینه، هنگامی دارای جذابیت بسیار می شود که بدانیم از جنس سنگ طبیعی است. جهت ساختن چنین شومینه ای زیبا از ۳ قطعـه اسلب کامـل استفاده شده است، به شکلی که خط های سنگ در وضعیت افقی قرار گرفته و به گسترش بصری محیط کمک نماید. همین طور بهره بردن از سنگ مرمریت کلاسیک به شکل تایل، به پیوستگی متریال ها کمک کرده است.

گوشه ای دنج

  • اسم سنگ: Port Laurent

حمام های بی پنجره، به طور معمول تیره و دلگیر هستند، مگر این که هویتی ویژه به آن ها بدهیم. از برگزیدن رنگ هـای تیـره نگـران نباشید، تا جلوه ای شیک از فضای اسپا (Spa) را در منزل ایجاد کنید. مرمریت سیاه با خطوط طلایی، محیطی متمایز به وجود می آورند  که با شیرآلات، روشویی، سر دوش و لولاهای طلایی مات، نمایی از یک فضای شیک و گرم را ایجاد میکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید