اخبار, دکوراسیون

سالن پذیرایی زیبا با سه سبک متفاوت

دکوراسیون

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی

برخی مواقع تنها لازم است با اندکی تغییر در وسیله ها، رنگها و مبلمان، تحولات بزرگی را در چیدمان خانه تان ایجاد کنید. این امر ضرورتاً به معنی پرداخت بهای  زیاد نیست چه بسا تنها به کارگیری چند راه کار ساده و البته داشتن اطلاعاتی مقدماتی درباره ی اقسام سبکهای چیدمان داخلی است. لذا قصد داریم در این مقاله، چیدمانهای متعدد جهت یک اتاق نشیمن را به شما معرفی کنیم تا ببینید حتی بدون تغییر در مکان وسایل می توانید به سادگی این تغییرات را ایجاد نمایید برای داشتن خانه ای زیبا و مدرن با ما همراه باشید.

دکوراسیون

اتاق نشیمن به سبک کانتری

رویه صندلی با مدل های چهار خانه قدیمی، یک مبل بزرگ و یک تابلو زیبا برروی دیوار، شاخص های سبک کانتری در چیدمان هستند. کوسن های زیبا با رنگ سبز و خاکی و هلویی در کنار سبد حصیری زیر میز، یک محیط هنری به وجود می آورید و در اتاق احساس یک پارچه و دنج به وجود می آورند. سبکهای دکوراسیون داخلی: رمانتیک، مینی مالیسم و کانتری، قادرند شما را بیشتر با این سبک آشنا کند.

اتاق نشیمن به سبک مینیمال

جهت به وجود آوردن یک محیط مدرن، بایستی از پالتهای رنگی خنثی مثل طوسی، کرم، خاکی و .. بهره بگیرید و یک اسباب ویژه را به رنگهای شارپ مانند  در محیط قرار دهید. همین طور در عوض زدن تابلوهای هنری به دیوار از شلفهای مدرن و ساده بره بگیرید. از طرح و الگو های گوناگون و اشکال متفاوت جهت کوسن ها را فراموش نکنید.

دکوراسیون نشیمن به سبک سنتی اروپایی

از نمادهای این سبک زیبا: رنگ های خاکی، قاب عکسهای سیاه و سفید، وسیله های قدیمی و مبلمان راحتی هستند. در این محیط شما هیچ اسباب لوکس و درخشنده ای را نمیبینید و به جای آن تمامی وسایل به آرامی در کنار همدیگر قرار داده شده اند. در این چیدمان جنبه تزیینی و کابردی بودن وسیله ها در جوار هم در نظر گرفته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید