اخبار, دکوراسیون

چیدمان آرامش بخش حمام

حمام

در این عصر کلمه اسپا (SPA) خیلی به گوشمان می خورد که روشی برای به دست آوردنسلامتی آن هم از شیوه ی آب و مواد معدنی است. یکی از محیط هایی که قادر است جهت اسپا مناسب و عالی باشد چیدمان حمام است. در اغلب خانه ها با حمام SPA رو در رو می شویم که تصادفا دوستداران بسیاری را هم دارد.

حمام

وان حمام

یکی از موضوع هایی که بایستی در مورد با چیدمان حمام اسپا به یاد داشته باشید این است که وان حمام شما بایستی تماما حاضر باشد تا برطبق برنامه هایی که دارید قادر باشید برای زمانی پر از آب بوده و وسایلی را برروی خود شناور نگه دارد. شما می توانید از گل اسطوخودوس، روغن و ماده های معطر، نمکهای آرامش بخش و غیره جهت وان حمام خود به کار ببرید. شما می توانید از سطحی چوبی مانند سینی به کار ببرید و برروی وان قرار دهید و برای خودتان یک نوشیدنی لذیذ تهیه نمایید. شما قادرید با پخش کردن یک موزیک آرامشبخش در چیدمان حمام خود حس خوبی را در خودتان به وجود آورید. خوب تر است جهت این امر به دنبال موسیقی های بی کلام و آرام بروید.

حوله حمام

شما بایستی حوله های حمام خود را عوض کرده و تعدادی از مناسب ترین حوله ها را برای خودتان تهیه کنید. نیاز نیست که تمام حوله هایتان سفید باشند. به طور معمول توصیه می شود از رنگهای ملایم و حتی خنثی به منظور حوله حمام خود بهره بگیرید. شما می توانید حوله هایی در ۳ سایز بزرگ، متوسط و کوچک تهیه کنید. برگزیدن حوله های درخور برای چیدمان حمام می تواند به شما کمک کند تا حس خوبی در حمام اسپای خود دریافت کنید.

چیدمان حمام با حس خوب

شما در چیدمان حمام اسپا بایستی هر اسباب مازاد را از محیط خارج کنید. به عنوان مثال اسباب بازی های کودکان، لباسهای شسته شده و یا ولو لوازم آرایش را به خارج از حمام انتقال دهید.

و جایگزین این وسیله ها قادرید گلهای ساده ای که متناسب حمام هستند را به چیدمان حمام اسپا خود بیاورید و یا ولو شمع های معطر را در حمام خود بچینید. این وسیله ها به شما کمک می کنند که احساس آرامش کنید.

چیدمان حمام SPA با ماده های طبیعی

جهت آن که حمام اسپای خود را تکمیل کنید قادرید از ماده هایی برای آب وان خود بهره ببرید. یکی از توصیه هایی که برای شما داریم آن است که از تلفیق ۱فنجان شیرخشک، ۱/۲فنجان جو دو سر، ۱/۲فنجان جوش شیرین، ۱ فنجان اسطوخودوس خشک و محتویات داخل ۲چای کیسه ای بابونه استفاده نمایید. شما قادرید  نصف این ماده ها را به وان حمام گرم خود اضافه کنید. شما می توانید با کمک ماده های طبیعی برای خودتان اسکرابی درست کنید که حمام SPAشما را کامل کند. جهت این امر قادرید  از ۱/۴ فنجان روغن نارگیل بهره بگیرید. ۲فنجان و نصفی شکر قهوه ای را با آب ۱عدد لیمو را هم به آب اضافه کرده و به خوبی تلفیق کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید