اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

بست پوش فیت چیست و چه مزایایی دارد؟

بست پوش فیت

بست پوش فیت چیست؟

بست های پوش فیت به عبارتی تکیه گاه هستند که در سیستمهای فاضلابی منازل بسیار تاثیرگذار هستند و سبب پایداری و مقاومت لوله و اتصالات پوش فیت میشوند. بر اساس تحقیق های صورت گرفته در زمینه کاربرد و عملکرد سیستمهای فاضلابی منازل و معایب آنها، سیستم های پوش فیت فاضلابی با مزایای ویژه و مناسب تری که دارند امروزه جایگزین ایده آلی به جای سیستم های فاضلابی قدیمی شده اند. در این مطلب از رساکالا قصد داریم شما را با انواع بست های پوش فیت، عملکرد آنها و همچنین مزایای استفاده از آنها بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بست های پوش فیت چه انواعی دارد؟

  1. بست های دیواری
  2. بست های سقفی دنباله دار
  3. بست های سقفی قابل تنظیم

بست های پوش فیت

عملکرد بست های پوش فیت چگونه است؟

بست های پوش فیت دارای پوشش به خصوصی هستند که مانع از صدمه و بد فرم شدن لوله های پوش فیت میشوند. همچنین بست های پوش فیت سبب میشوند که نصب و راه اندازی لوله های پوش فیت آسان تر شود و دوام سیستم های فاضلابی بیشتر شود. این بست های پوش فیت در اندازه های ۵۰میلیمتر تا ۱۶۰میلیمتر ساخته میشوند و بنا به خواست مشتریان و نیاز پروژه در اختیارشان قرار میگیرند.

مزایای بست های پوش فیت چیست؟

  • بست های پوش فیت از ورقهای گالوانیزه ضد زنگ تولید میشوند که در مقابل سولفاته شدن که از طریق زنگ زدن به وجود می آیند بسیار مقاوم هستند و سبب به وجود آمدن ویژگی ضد زنگ زدن در آنها میشوند.
  • بست های پوش فیت به دلیل روکش پلاستیک خود در مقابل منبسط و منقبض شدن، تنش ها و منتقل کردن صدا بسیار مقاوم هستند و به علت استانداردهای در نظر گرفته شده سبب افزایش دوام خطوط فاضلابی میشوند.

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید