اخبار, دکوراسیون

چیدمان اتاق کودک پسر

دکوراسیون

کودک عزیزتان پسر است؟ می خواهید چیدمان اتاقش را تغییر دهید و یا هنوز به دنیا پا نگذاشته؟ تفاوتی نمی کند با شکیبایی و با اصول شروع به کار کنید زیرا قرار است فضایی را به وجود بیاورید که کودکتان در آن بزرگ شود و این فضا قادر است در هوش و خلاقیت فرزندتان اثر بسزایی بگزارد، لذا چنانچه شروع به کار می کنید و به وسایلی با طرح و مدل پسرانه احتیاج دارید.

دکوراسیون

سرویس خواب

می شود گفت جهت چیدمان اتاق، سرویس تخت خواب اصلی ترین وسیله ی اتاق خواب است که هویت چیدمان را شکل می دهد، لذا جهت دکوراسیون اتاق مناسب تر است با تهیه سرویس خواب آغاز کنید، پیش از خرید هم، قطعاً ابعاد و سایز اتاق خواب را درنظر داشته باشید و  رنگ و مدلی را برگزینید که با روحیه ی کودک عزیزتان سازگاری داشته باشد، یا چنانچه در حال تهیه سیسمونی هستید، رنگهای ملایم و مایل به سفید و یا رنگهای سرد مانند آبی، سبز و خاکستری قادر است انتخابهای مناسبی جهت چیدمان اتاق خواب کودک پسرتان باشد.

روتختی

بی گمان جهت برگزیدن روتختی پسرانه، مدل و طرحهای پسرانه را برگزینید. ولی به این نکته دقت  داشته باشید، طرح شلوغ گزینه مناسبی نیست به جزء این که دیوارهای اتاق با رنگ بسیار ساده و یا اتاق بزرگ باشد. اگر کودک شما بیش فعال است، سمت رنگهایی مانند قرمز و نارنجی نروید.

کاغذ دیواری

جهت طراحی دیوار اتاق خواب پسرانه، قادرید از کاغذ دیواری هایی با مدل و طرح پسرانه بهره ببرید. ولو چنانچه تمابا دارید مخارجتان کمتر شود، قادرید از استیکر و برچسب دیواری که هم اکنون در بازار هم پیدا می شود، بهره ببرید. خوشبختانه در بازار کاغذ و برچسبهای دیواری با شخصیت های فانتزی پسرانه حتی به صورت سفارشی هم می توانید تهیه کنید.

فرش

برای کف پوش اتاق کودک مناسب تر است کفپوش هایی را برگزینید که تماما سطح زمین پوشیده شود تا حدی ایمنی برای کودکتان فراهم کرده باشید. در آخر با تکه فرشهای کوچک و طرح دار می توانید چیدمان اتاق را تکمیل کنید، البته بهتر است این تکه فرش نزدیک تخت کودک باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید