اخبار, تجهیزات ساختمانی هوشمند, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, سرویس بهداشتی, طراحی های برتر

آیینه های هوشمند همچون کارتون های کودکی!!

آیینه هوشمند

تصور کنید که مانند کارتون های زمان کودکی خود بتوانید علاوه بر دیدن خود در آیینه از عملکرد های خارق آلعاده آن نیز هیجان زده شویم.در این مطلب رساکالا قابلیت های این آیینه هوشمند را برای شما معرفی خواهد کرد.

آیینه های هوشمند

پیشرفت تکنولوژی در ساخت آیینه هم سری زده است و آیینه های هوشمند اندورویدی را در اختیار ما قرار داده است.شما با استفاده از این آیینه میتوانید هنگامی که صبح ها در حال مسواک زدن و مرتب کردن موهای خود هستید از وضعیت آب و هوا،قیمت سکه و ارز و بالا و پایین رفتن بورس را در آیینه مقابل خود مشاهده کنید و همچنین از اخبار مهم روزنامه ها با خبر شوید.با این آیینه هوشمند شما بدون اینکه اینترنت و روزنامه ها را چک کنید ار تمامی اخبار و اطلاعات آگاه خواهید شد.این آیینهرا شرکت سراکو در نمایشگاه  Expoژاپن معرفی کرد.تمامی عملکرد این آیینه هوشمند را میتوان به وسیله حسگر و با انگشتان خود اجرا کرد.البته همه چیز در پس پرده این آیینه توسط یک تبلت اندرویدی کنترل میشود.

آیینه هوشمند

قابلیت های دیگر آیینه هوشمند

این آیینه علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت دماسنجی و اندازه گیری میزان مصرف آب و همچنین وزن کردن را نیز دارد به این صورت سما میتوانید در هر زمان که بخواهید از وضعیت غذایی و اضافه وزن آگاه شوید.این آیینه شامل یک مانیتور ازجنس LCD هوشمند شفاف است و کار کردن با آن بسیار جذاب است.

هنوز نمونه تبلیغاتی این آیینه هوشمند به بازار عرضه نشده است اما یکی از نمایندگان این شرکت گفته است که به محض ارائه آن را به سالن های زیبایی و باشگاه ها عرضه نماید.

این ابداع جدید باعث شده است که ما نیز هر روزه به خانه های هوشمند نزدیک تر شویم و بتوانیم زندگی خود را مانند فیلم های تخیلی و کارتون های شگفت انگیز دوران کودکی اداره کرده و زمان خود را صرف انجام کارهای سودمند تری کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید