اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

انواع لوله و اتصالات پوش فیت و مزایای آنها

لوله و اتصالات پوش فیت

معرفی لوله و اتصالات پوش فیت

به تازگی جهت سیستم های فاضلاب در ساختمانها، لوله و اتصالات پوش فیت بکار برده گرفته می شود. این لوله و اتصالات سبب می شود که کلیه محدودیتهایی که در بکارگیری و نصب در گذشته در سرویس های بهداشتی و غیره بودند از بیان بروند. در این مطلب گروه رساکالا قصد دارد به معرفی انواع لوله های پوش فیتی برای شما عزیزان بپردازد تا با این نوع از لوله و اتصالات بیشتر آشنا شوید.

در لوله و اتصالات پوش فیت سوکت به خصوصی وجود دارد. سایز این سوکت در حد یک حلقه آببندی است و از طریق میزان فشار کمی باعث متصل شدن این لوله و اتصالات پوش فیت به یکدیگر می شود. لوله های پوش فیتی هم مانند لوله های دیگر پلی اتیلن و غیره از انواع دیگری تشکیل شده است که به معرفی آنها در ادامه خواهیم پرداخت.

انواع لوله و اتصالات پوش فیت:

  • لوله و اتصالات پوش فیت معمولی
  • لوله و اتصالات پوش فیت کم صدا

لوله و اتصالات پوش فیت

مزایای لوله و اتصالات پوش فیت کم صدا :

لوله و اتصالات پوش فیت کم صدا به دلیل ساختار به خصوصی که دارند سبب می شوند که سر و صدای ایجاد شده به وسیله جریان سیال موجود در لوله به میزان بسیار زیادی کم شود. استفاده از این نوع لوله های پوش فیتی به خصوص در ساختمان های مسکونی و تجاری با تعداد واحدهای زیاد، سبب کاهش میزان سر و صدا و آسایش بیشتر ساکنین می شود.

ساختار لوله و اتصالات پوش فیت کم صدا به صورت سه لایه است که همین امر است که باعث خفه شدن صدا تا حد بالایی می شود. با توجه به آنچه گفته شد اگر شما هم قصد دارید میزان سر و صدا را تا حد زیادی کم کنید می توانید از این لوله ها بهره مند شوید.

از مزایای دیگر لوله های پوش فیت می توان به مواردی از جمله مقاومت به ضربه و گرما و غیره را اشاره کرد. مزایای گفته شده در لوله های پوش فیت بی صدا پررنگ تر از لوله های پوش فیت معمولی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید