اتصالات, اخبار, لوله

با انواع ابزارآلات لوله های پنج لایه آشنا شوید

قیچی لوله بر

لوله های پوش فیت

لوله های پوش فیت به لوله های پنج لایه ای گفته میشود که ترکیبی از فلز آلومینیوم و پلیمرهای باکیفیت هستند. این لوله ها نسل جدیدی از لوله میباشند که با مزایای منحصر به فرد خود توانسته اند جایگزین لوله های دیگر شوند.

ابزارآلات لوله پوش فیت

لوله های پنج لایه نصبی بی دردسر و سریع دارند و راه اندازی آنها بسیار آسان است. جهت نصب آسان و بهتر لوله های پنج لایه و همچنین آببندی مناسب و مطمئن آنها از ابزار آلاتی که مختص این کار است و مرغوب است استفاده میشود.

قیچی لوله بر و لوله بر

میتوان از این ابزارآلات به قیچی لوله بر پوش فیت اشاره کرد. این قیچی جهت لوله های پوش فیت با ضخامت ۱۴میلیمتر الی ۳۲میلیمتر مورد استفاده قرار میگیرد. لوله بر هم نوعی از ابزارآلات برای برش لوله است که برای لوله هایی با ضخامت بیشتر از ۳۲میلیمتر مورد استفاده قرار میگیرد. این دو وسیله از ابزارهای مهم برای نصب لوله های پنج لایه هستند که سبب میشوند برش مناسبی در این لوله ها انجام پذیرد و آببندی آنها مطمئن و ایمن شوند.

ابزارآلات لوله پنج لایه

لوله خم کن

دستگاه لوله خم کن هم از ابزارهایی است که جهت لوله کشی پوش فیت بکار میرود و وظیفه آن خمیده کردن لوله ها در خطوط لوله روکار در اندازه های متفاوت است. این دستگاه میتواند لوله ها را تا مقدار ۹۰درجه خم کند.

فک پرس

این وسیله نیز از انواع ابزارهای نصب و راه اندازی لوله های پوش فیت است که وظیفه آن پرس کردن اتصالات لوله های پوش فیت است که سبب آببندی مناسب و مطمئن در این لوله ها میشود و با فشار بسیار زیاد سبب نصب ایده آل آنها میشود. انواع فک پرس نیز شامل موارو زیر میباشد:

  1. فک پرس دستی
  2. فک پرس هیدرولیکی
  3. فک پرس شارژی

جهت مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید