اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

با انواع اتصالات چدنی فلنج دار و کاربرد آنها آشنا شوید

اتصالات چدنی فلنج دار

اتصال دهنده چدنی فلنج دار:

کاربرد این اتصالات متصل نمودن خطوط انتقال آب و سیستم های آبرسان در صنعت آب و فاضلاب و همچنین تاسیسات کشاورزی و غیره می باشد.

کلیه اتصالات رساکالا از جمله سه راه پیچی مساوی، رابط مساوی، رابط تبدیلی، تبدیل جوشی، تبدیل، اتصال نر، اتصال ماده، اتصال فلنج دار میباشند که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان رساکالا تماس حاصل فرمایید و یا برای مشاهده محصولات به صفحه اصلی مراجعه کنید.

سه راهی

انواع سه راهی :

سه راهی ها برای انشعاب گرفتن مورد استفاده قرار میگیرند. از جمله انواع سه راهی ها می توان سه راهی قائم، سه راهی ۴۵ درجه، سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ را نام برد.

سه راهی قائم: به سه راهی قائم، سه راهی معادل هم می گویند. این نوع سه راهی وسیله ای جهت انشعاب گیری و اتصال انشعاب های فرعی می باشد. سه راهی قائم از درون دنده شده  است و جهت انشعاب های با زاویه ۹۰ درجه و هم قطر به لوله اصلی بکار برده می شود.

سه راهی ۴ به ۵: این نوع سه راهی مثل سه راهی قائم از درون دنده شده و کاربرد آن در لوله کشی تاسیسات فاضلاب بسیار زیاد است و برای متصل کردن انشعاب های فرعی با زاویه ۴۵ درجه مورد استفاده قرار می گیرد.

سه راهی تبدیل: سه راهی تبدیل برای متصل کردن انشعاب های فرعی با قطرهای مختلف در مقایسه با قطر لوله اصلی کاربرد دارند. این سه راهی در اندازه های تبدیلی متفاوت و به شکل دنده از داخل و روپیچ توپیچ ساخته می شود.

چهار راهی

چهارراه ای: همان طور که گفته شد سه راهی ساده و تبدیل در سایزهای گوناگون ساخته می شود و برای متصل کردن انشعاب های فرعی کاربرد دارد. انواع چهارراهی ها شامل چهار راهی ساده و چهارراهی می باشد. استفاده از اتصال دهنده چهار راه در سیستم های لوله کشی فاضلاب بسیار کم است و تا حد ممکن از آن در لوله های با قطر کم استفاده نمی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید