اخبار, صنعت پلیمر, لوله

افزودنی جدید برای افزایش سرعت تولید PVC

افزودنی جدید پی وی سی

در حال حاضر یک افزودنی جدید پی وی سی وارد بازار شده است که به سرعت تبدیل به راه حل های کم هزینه می شود و تولیدکنندگان را به سمت تولید با هزینه پایین هدایت می کند. در ادامه این مطلب رساکالا برای شما عزیزان این افزودنی را معرفی خواهد کرد تا با آن بیشتر آشنا شوید.

افزودنی جدید برای افزایش سرعت در تولید PVC

شرکت Silvergate متخصص در تولید مستربچ در بریتانیا می باشد که کوفق به تولید یک افزودنی جدید شده است که باعث سرعت بخشیدن به تولید پی وی سی جهانی می شود.

هدف به طور ویژه  برای تولید پی وی سی است که به موجب آن، این تکنولوژی توانایی برای از بین بردن بسیاری از مشکلات ذاتی تولید که به وسیله تولیدکنندگان ورق و پروفیل پی وی سی تجربه شده است، دارد.

لوله های پی وی سی

عملکرد افزودنی Optiblo برای پی وی سی

این افزودنی جدید پی وی سی که وارد بازار شده است به سرعت تبدیل به راه حل های کم هزینه شده که تولیدکنندگان را به سوی تولید با هزینه پایین می راند. این شرکت ادعا می کند که تکنولوژی Optiblo ضمن در کاهش هزینه ها و مقرون به صرفه  بودن، سرعت تولید را برای ارائه خروجی سود آور، افزایش می دهد.

گزارش شده است که این تکنولوژی نتایج بزرگی برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان فعال در سراسر اروپا در بر خواهد داشت. مدیر عامل Silvergate آقای Tony Bestall  است و  درباره بازخورد اولیه این افزودنی بیان کرده است که این فناوری جدید به وسیله تعدادی از تولیدکنندگان پی وی سی  آزمایش شده و تمام تجربیات نتایج نشان دهنده افزایش یافتن خروجی، کاهش هزینه های انرژی و پراکندگی بهتر رنگ در محصولات نهایی است که کاملاً در یک زمان بسیار سریع تر بدست آمده است.

هیچ محصول دیگری در بازار وجود ندارد که بتواند بازده عملیاتی را به همراه افزایش بهره وری داشته باشد و به طور مدوام در بهبود کیفیت جز نهایی برآید. همچنین ضمن اثر بخشی و مزایای فراوان آن، Optiblo دارای هزینه مناسب می باشد و برای تمامی تولید کنندگان پلاستیک در تمام رنگها و دراندازه های سفارشی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید