اخبار, دکوراسیون

میز چرخدار در دکوراسیون خانه(بخش دوم)

دکوراسیون

از میز چرخ دار به عنوان میز کنار مبلی در چیدمان خانه

وجود یک میز کنار مبلی یا کنار تختی این توانایی را به شما می دهد تا وسیله های که دوست دارید و مورد احتیاجتان است را در اطراف خود داشته باشید. ولی مزیتی که این میز در قیاس با میزهای دیگر دارد متحرک بودن آن است. در این جا به دلیل این که میز جنبه دکوری هم به خود می گیرد، برگزیدن مدل آن و همین طور وسایل تزئینی بر روی آن مهم است. شیک تر است این موارد گفته شده را به نوعی برگزینید که با یکدیگر هارمونی داشته باشند. به عنوان نمونه چنانچه میز شما چوبی است، بایستی با ظرف ها و وسایل تزئینی های جذاب چوبی تزیین بشود.

دکوراسیون

عصرانه دلنشین با میز بار چرخ دار تجربه کنید

این میزها فقط جهت مهمانی ها و مراسم بهره گرفته نمی شوند، چه بسا برخی مواقع امکان دارد جهت زندگی روزمره شما هم استفاده داشته باشند. عصرانه های سبک و دوستداشتنی، به همراه فنجان های چایی یا اسموتی های خوشمزه، وسیله هایی هستند که بر روی این میز عصرانه قرار می گیرند. به طور معمول این میز را با رنگ های شاد و زیبا تزئین می کنند.

تزیین ورودی با میز چرخ دار

واپسین موردی که می خواهیم به شما معرفی کنیم احتمالا از موردهای پیشین هم زیباتر باشد. اینکه به جای به کارگیری از جالباسی ها و جاکفشی های تکراری شیوه ی متمایزی جهت استقبال از مهمانان خود در ورودی منزلتان داشته باشید. جهت این امر از میز بار چرخ دار بهره ببرید و می توانید با شیوه های گوناگون روی آن را تزیین کنید. سبدهای زیبا، گلدان گل، کتاب، اکسسوری های شیک و غیره همه جزء این شیوه ها هستند. برگزیدن هر یک از آن ها به سلیقه و سبک چیدمان خانه ی شما بستگی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید