اخبار, دکوراسیون

اقسام رنگ آبی در دکوراسیون(بخش دوم)

دکوراسیون

آبی فرانسوی یا نیروی دریایی

همان طور که از اسمش معلوم است این رنگ در لباس نیروی دریایی فرانسه به کار برده می شود. ولی مدت های طولانی در اروپا به کار می گرفتن. این هارمونی رنگی اغلب در فضاهایی که به روی محیط باز مانند باغ یا حیاط باز می شود استفاده می شود.مانند آشپزخانه ای که به حیاط دید دارد.

دکوراسیون

رنگ آبی فرانسوی تیره

این رنگ که تیره تر از رنگ آبی نیروی دریایی است و برای به وجود آمدن تعادل بسیار عالی و مناسب است. شما می توانید از این رنگ زیبا در کنار وسیله های چوبیتان استفاده کنید. و تفاوتی نمی کند این وسیله ها در بیرون خانه یا داخل خانه باشد. می توانید از این رنگ در کنار سرویس خوابتان استفاده کنید تا اتاقی زیبا داشته باشید.

رنگ قهوه ای

این رنگ برای به وجود آمدن تضاد و هارمونی رنگی بسیار عالی است. چنانچه خانه شما به محیط بیرون راه دارد این رنگ در کنار رنگ باغچه تان زیبایی دوچندان به دکوراسیون شما می بخشد. همین طور می توانید از چرم قهوه ای تیره در این رنگ آمیزی استفاده کنید.

رنگ قرمز

این رنگ ها نیز مثل رنگ قبلی ضدیت جذابی به وجود می آورد. ولی بایستی دقت شود که از این رنگ به مقدار محدودی استفاده شود. بعنوان مثال نقش و نگار بر روی پرده یا مبلمان یا استفاده از آثار هنری که از این رنگ زیبا تشکیل شده باشد. این پالت رنگ از قرمز و قرمز مایل به قهوه ای تشکیل شده است. که جذابیتی فراوانی به دکوراسیون خانه شما می بخشد.

کلام آخر: دو رنگ آبی که با آن آشنا شدید از جمله رنگ های پر استفاده در طراحی داخلی و چیدمان خانه است. شما با برگزیدن رنگ مناسب از رنگ آمیزی رنگ های گفته شده قادر هستید ترکیب زیباتری در محیط داخلی خود به ایجاد کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “اقسام رنگ آبی در دکوراسیون(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید