اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

دستاوردی نوین برای پیشگیری از آلرژی

پیشگیری از آلرژی

حسگر Sensio Air به شما کمک می کند عامل های حساسیتزا را در فضا تشخیص دهد! قابل توجه اشخاصی که از آلرژی عذاب می کشند! چنانچه آلرژی دارید، این حسگر به شما کمک می کند تا عامل های حساسیتزا را در فضا تشخیص دهید.

حسگر Sensio Air به آسانی به شما کمک می کند هر مواد حساسیت زایی که در پیرامون شما است تشخیص داده شود و به وسیله ی نرم افزار نصب شده روی موبایلتان به شما خبر میدهد که شما در اطراف ماده حساسیت زا هستید. چنانچه حوالی چمن باشید، داخل فضایی با گرد و غبار شوید یا بویی در پیرامون شما پخش شود که برای شما که سابقه حساسیت دارید، خوب نباشد، این حسگر یعنی Sensio Air به سرعت به شما خبر می دهد.

حسگر

قیمت این دستاورد

این حسگر و اپلیکیشن وابسته با آن در نمایشگاه CES ارائه شده است.بی گمان اشخاصی که سابقه حساسیت دارند و یا از آلرژی عذاب می کشند برایشان جاذب است که باخبر شوند این حسگر مانند به یک توپ فلزی است و مانند به یک ردگیر بوهای آلرژی زا یا عامل های حساسیتزا را تشخیص می دهد. همانا این دستاورد در ۲ اندازه ی کوچک و بزرگ وارد بازار می شود. بهای ارائه این حسگر در امریکا و برای اندازه کوچک آن  ۲۹۹دلار و بهای اندازه بزرگ آن ۱۰۰۰دلار است.

قابلیت ها

Sensio Air درحقیقت قادر است به اشخاصی که از آلرژی های پوستی و تنفسی عذاب می کشد کمک کند و روش های پیشگیری از قرار گرفتن افراد در محیط های آلرژی زا را در دسترس آنها قرار می دهد. نرم افزار ویژه ی این حسگر به آسانی روی گوشی های هوشمند و تبلت نصب می شود و در هر لحظه قادر است داده های خوبی را در دسترس مشتری قرار دهد.

حسگر Sensio Air به آسانی قادر است به نظارت و مقیاس گیری ذره های گرد و غبار و ذره های ریز در فضایی که نفس می کشید می پردازد و یا تا جایی که گرده گیاهان و هاگهایی که در هوا پخش می شوند را هم مورد وارسی قرار می دهد. زمانی که عامل های آلرژی زا را تشخیص دهد به افراد خبر می دهد.

همچنین برنامه ای که از این حسگر پشتیبانی می کند هم قادر است با ۲۲۰ حسگر در تمام دنیا در ارتباط باشد و کیفیت آلودگی هوا را بررسی کند. به طورمثال چنانچه روزهایی ویژه  هواشناسی اظهار کند هوا آلوده است نرم افزار از این داده ها برای اخطار دادن به افراد بهره می برد.  همانگونه که توضیح داده شد این حسگر در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید