نمایش 1–24 از 656 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
بستن

(ماترین)روی اگرو

برای اخد قیمت تماس بگیرید
ماترین (روی اگرو) حشره کشی تماسی و گوارشی هست که با اثر بر سیستم عصبی و تنفسی آفات موجب مرگ آنها میشود. مزیت سموم ارگانیک چیه که شرکت های سم سازی دنیا با شتاب داره بطرفش مسابقه میدن ؟ استفاده ازین محصولا هم موجب مرگ حشره موذی و افت میشود ولی چون که از بی غذایی و ناراحتی گوارشی از بین میرود اگر پرنده یا خزنده ای از کرم مرده تغذیه کند هیچ آسیبی نمی بیند . ماترین عصاره گیاه داروئی Sophora Flavescens است که بدلیل طبیعی بودن و عدم وجود پس ماند، عملا هیچگونه اثر سوئی بر انسان، دام و محیط زیست ندارد.
جدید
بستن

wkl افقی

برای اخد قیمت تماس بگیرید

این پمپ ها جهت انتقال مایعات به ارتفاعات بالا و کاردرمداری که نیاز به فشار زیاد داشته باشد، طراحی گردیده اند. این محصولات معمولا دارای چند طبقه بوده ( افزایش فشار با افزایش طبقات ممکن می گردد) و زاویه ورود و خروج آب با یکدیگر۹۰درجه است.پمپ های مزبور با نوار گرافیتی ( پکینگ) آب بندی می گردند و در صورت درخواست امکان نصب مکانیکال سیل ممکن می باشد. بر روی شافت پمپ در محل آببندی، بوش قابل تعویض از جنس چدن منظور گردیده است.

قدرت (KW)

ارتفاع (m)

دبی (m3/hr)

۰٫۲۵ تا ۳۵۵

۲ تا ۴۲۴

۲ تا ۴۴۰

 

جدید
Placeholder
بستن

آبامکتین

برای اخد قیمت تماس بگیرید
نام عمومی:abamectin کلاس: insecticide/ acaricide گروه:avermectin
جدید
بستن

آبپاش

برای اخد قیمت تماس بگیرید
انواع آبپاش‌ها باید آب را تا حد ممکن به طور یکنواخت و بدون آن‌که در سطح زمین رواناب ایجاد شود پخش نمایند. برای این منظور انواع مختلف آبپاش طراحی و ساخته شده است. برخی آبپاش‌ها چرخان (روتاری) و برخی به صورت ثابت می‌باشند. از آبپاش‌های چرخان، می‌توان انواع ضربه‌ای، دنده‌ای و عکس‌العملی و از آبپاش‌های ثابت می‌توان آب‌فشان‌ها (اسپریر) را نام برد. آبپاش ضربه ای آبپاش‌های ضربه‌ای دارای یک یا دو سرآبپاش (یا نازل) می باشند که جت (فواره) آب را وارد هوا می‌کنند و جزء متداول‌ترین آبپاش‌های زراعی می‌باشند. آبپاش تک نازله دارای یک روزنه خروجی بوده، آب کمتری مصرف کرده و به طور تقریباً یکنواخت عمل آبیاری را انجام می‌دهد. در آبپاش دو نازله یک نازل دارای برد زیاد است که مشابه  آبپاش تک‌نازله عمل می‌کند و نازل دیگر دارای برد کم است که اطراف آبپاش را آبیاری می‌کند. به این ترتیب میزان مصرف آب و نیز یکنواختی پخش آب بیشتر می‌شود.   آبپاش های دنده ای نوعی دیگر از انواع آبپاش‌ها مدل‌های چرخان می‌باشند که در آنها توربین کوچکی کار گذاشته شده است. سرعت چرخشی زیاد توربین توسط تعدادی چرخ دنده تقلیل داده می‌شود. این آبپاش‌ها نیز دارای یک یا چند جت خروجی آب هستند که حول محور عمودی آبپاش می‌چرخند. برخلاف آبپاش‌های ضربه‌ای که به صورت قطع و وصلی عمل می‌کنند، چرخش آبپاش‌های دنده‌ای آرام و بدون اغتشاش صورت می‌گیرد و معمولاً یکنواخت است. انرژی مورد نیاز توربین توسط فشار آب تأمین می‌گردد. آبپاش‌های هانتر از نوع دنده‌ای می‌باشند.   آبپاش های عکس العملی در آبپاش‌های عکس‌العملی عمل چرخش در اثر نیروی عکس‌العمل آب در هنگام خروج از دهانه فواره صورت می‌گیرد. این مدل آبپاش‌ها سطح وسیعی را آبیاری نمی‌کنند و فشار مورد نیاز برای استفاده آنها به مراتب کمتر از بقیه انواع آبپاش‌ها است ( ۵ ‏/ ۰ ‏تا ۲ ‏اتمسفر). از این مدل آبپاش‌ها بیشتر در آبیاری فضای سبز استفاده می‌شود.   آبپاش های ثابت انواع آبپاش‌های ثابت بستگی به وضعیت شیارهای مسیر خروج آب دارد. شیارها، شکاف‌ها، مخروط‌ها و صفحات منحرف‌کننده در مسیر جریان آب باعث می‌شوند تا جریان‌های متعدد کوچک (multi-streamlet) در اطراف آبپاش ایجاد شود و یا این که آب در یک الگوی دایره‌ای شکل در حول و حوش آبپاش به صورت افشان (spray) پراکنده شود. فشار لازم برای کار این آبپاش‌ها کم و حدود ۲ ‏تا ۳ ‏اتمسفر است. امروزه در سیستم‌های پیشرفته آبیاری بارانی و ماشین‌های متحرک (سنتر پیوت و لینیر) از این نوع  آبپاش‌ها استفاده می‌شود.
بستن

آبپاش SR30 دو نازل و سه نازل ورودی 1 اینچ

250,000 تومان280,000 تومان
 • شعاع پاشش 19 الی 27 متر مطابق با استاندارد( 1-7749 )
 • 88 درصد یکنواختی پاشش
 • بدنه از جنس برنج و استینلس استیل
بستن

آبپاش VYR 80

برای اخد قیمت تماس بگیرید
 • جنس بدنه: برنج
 • کارکرد: به صورت تمام دور و تنظیمی
 • سایز ورودی: ½ اینچ نر
 • کاربرد: جهت استفاده در فضاهای سبز و مزارع مجهز به سیستم آبیاری متحرک
 • ساخت كشور اسپانیا

بستن

آبپاش آلومینیومی

390,000 تومان420,000 تومان
  درباره آبپاش آلومینیومی این آبپاش شبیه آبپاش آمبو شرکت سایم ایتالیا طراحی و تولید شده است. شرکت پایا بسپار
جدید
بستن

آبپاش آمبو

قیمت اعلام شده مربوط به آبپاش آمبو تنظیمی اصل به صورت تکی میباشد شعاع پاشش آمبو : ۱۶ الی ۲۹ متر فشار کار کرد ۱.۵ تا ۵ بار دبی آبپاش آمبو : ۷۶ الی ۴۰۶ لیتر در دقیقه عرضه در دو نوع تمام دور و تنظیم شونده نازلهای گوناگون از ۸ تا ۱۶ میلی متر جنس بدنه از آلومینیوم ، برنج و پلاستیک محل اتصال آب پاش آمبو : سایز ۱/۲ ۱ اینچ ، ماده
بستن

آبپاش آمبو تنظیم شونده

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش تنظیمی آمبو نوعی از آبپاش آبیاری با رانی ضربه ای می باشد که می توان آن را توسط اهرم هایی که روی آن تعبیه شده در جهت مورد نظر تنظیم نمود.در این صورت آبپاش فقط در جهت تنظیم شده چرخش دارد و آبیاری انجام می شود.این نوع آبپاش مناسب برای حاشیه و گوشه های زمین های کشاورزی می باشد که پاشش آب به بیرون زمین انجام نشود.
بستن

آبپاش برنجی vyr150

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش ویر VYR 150،آبپاش زراعی (ضربه‌ای) با شعاع پاشش زیاد و از نوع تمام دور می‌باشد،جنس بدنه آبپاش ویر 150 از برنج بوده و توسط رابط نر ۱/۴ ۱ اینچ به رایزر متصل می‌شود.جنس محور و لوله خروجی این آبپاش از فولاد ضد زنگ (stainless steel) بوده و واشر و اورینگ آن از فولاد ضد زنگ و پلاستیک مخصوصی که مقاومت بالایی دارد ساخته شده‌اند.
جدید
بستن

آبپاش پلیمری

38,000 تومان45,000 تومان

ورودی 2/1 ، 4/3 و 1 اینچ

توضیحات:

 • بازوی محرک بدون پاشش به عقب
 • صفحه شکننده آب قابل تنظیم
 • فنر ساخته شده از استینلس استیل
 • قطعات آب بندی مقاوم به مواد شیمیایی و خورنده
 • دارای کنترل کننده جهت در نازل
بستن

آبپاش تمام دور برنجی vyr155

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش ویر VYR 155،آبپاش زراعی (ضربه‌ای) با شعاع پاشش زیاد و از نوع تمام دور می‌باشد،جنس بدنه آبپاش ویر ۱۵۵ از برنج بوده و توسط رابط نر ۱/۴ ۱ اینچ به رایزر متصل می‌شود.جنس محور و لوله خروجی این آبپاش از فولاد ضد زنگ (stainless steel) بوده و واشر و اورینگ آن از فولاد ضد زنگ و پلاستیک مخصوصی که مقاومت بالایی دارد ساخته شده‌اند.
بستن

آبپاش تنظیمی VYR 66

برای اخد قیمت تماس بگیرید
 • محدوده پاشش: 12-19 متر
 • میزان جریان آب : 800 - 3.270 لیتر / ساعت
 • فشار کاری : 1،75 - 5 بار.
 • حداکثر جت ارتفاع : 4 متر
 • زمان چرخش : بسته به فشار و نازل،یکنواخت و پیوسته است.
بستن

آبپاش تنظیمی vyr50

برای اخد قیمت تماس بگیرید
 • جنس بدنه: برنج
 • کارکرد: به صورت تمام دور
 • سایز ورودی: ½ اینچ نر
 • کاربرد:جهت استفاده در فضاهای سبز،‌ بلوارها و مزارع مجهز به سیستم آبیاری متحرک
بستن

آبپاش تنظیمی vyr60

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش فضای سبز ویرسا 60 در حالت تنظیمی و تمام دور قابل استفاده است.این آبپاش می تواند هم با یک و هم با دو نازل کار کند.از آن برای آبیاری حبوبات،غلات،غده ها و انواع کشت ها و همچنین آبیاری گوشه های زمین استفاده می شود برای همپوشانی بیشتر توصیه می شود که فاصله آبپاش روی خطوط 50×50 تا 60×50 متر در اراضی مستطیلی و 50×50 و 60×60 فوت در اراضی مثلثی انتخاب شود.
بستن

آبپاش تنظیمی vyr65

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش ویر VYR 65،آبپاش زراعی (ضربه‌ای) با شعاع پاشش متوسط تا زیاد و از نوع تنظیمی با قابلیت تنظیم شدن برای پاشش تمام دور می‌باشد.جنس بدنه آبپاش از فلز برنج بوده و توسط رابط انتهایی نر با سایز ۱ اینچ (۲۵ میلیمتر) به رایزر متصل می‌شود.جنس محور و لوله خروجی آبپاش ویر ۶۵ از فولاد ضد زنگ (stainless steel) بوده و واشر و اورینگ آن از فولاد ضد زنگ و پلاستیک مخصوصی ساخته شده است که مقاومت بالایی دارد.
بستن

آبپاش تنظیمی برنجی ـ سایز 20میلیمتر

برای اخد قیمت تماس بگیرید
فشار کارکرد آبپاش های دورانی 1.5 تا 5 بار می باشد. آبپاش ها  برای استفاده در کلیه زمین های کشاورزی و زراعی با ابعاد متوسط به بالا و بزرگ می باشد ، کشاورزان از این نوع آبپاش ها بیشتر استفاده می کنند و برای کاهش مصرف آب در مناطقی که با بحران کم آبی مواجه هستیم و نیاز به آبیاری قطره ای و بارانی است مورد استفاده قرار می گیرد.
بستن

آبپاش تنظیمی پلی اتیلن ـ سایز 20میلیمتر

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش ها با فشار کم اکثرا شعاع پاششی بین 8 تا 15 متر و آبپاش های با فشار متوسط بین 15 تا 30 متر می باشد.از مزایای آبیاری بارانی،یکنواختی پخش آب در مزرعه می باشد.فشار کارکرد آبپاش های دورانی 1.5 تا 5 بار می باشد.آبپاش ها  برای استفاده در کلیه زمین های کشاورزی و زراعی با ابعاد متوسط به بالا و بزرگ می باشد،کشاورزان از این نوع آبپاش ها بیشتر استفاده می کنند و برای کاهش مصرف آب در مناطقی که با بحران کم آبی مواجه هستیم و نیاز به آبیاری قطره ای و بارانی است مورد استفاده قرار می گیرد.
بستن

آبپاش تنظیمی پلی اتیلن ـ سایز 25میلیمتر

برای اخد قیمت تماس بگیرید
پوشش آبیاری یک آبپاش گردان بستگی به طول شعاع آبپاشی دارد و شعاع آبپاشی ( برد آبپاش ) بستگی به فشار سرویس و قطر دهانه لوله و سایر مشخصات آن دارد،آبپاش ها با فشار کم اکثرا شعاع پاششی بین 8 تا 15 متر و آبپاش های با فشار متوسط بین 15 تا  30 متر می باشد.از مزایای آبیاری بارانی،یکنواختی پخش آب در مزرعه می باشد.
بستن

آبپاش ساده پلی اتیلن ـ سایز 25میلیمتر

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش ساده پلی اتیلن-سایز 25 میلیمتر از انواع آبپاش های دورانی است.آبپاش های گردان،آبپاش هایی هستند که در فشار کاری به وسیله آب به آن ها منتقل می شوند،حول محور پایه خود چرخیده و آب را در یک سطح دایره ای شکل می پاشد،اتصالات پایه آبپاش ها به طرق مختلف انجام می شود که مرسوم ترین آنها استفاده از رایز ها است،آبپاش های گردان می توانند دارای یک یا دو لوله خروجی آب باشند که در این صورت لوله دوم که  عمولا دهانه آن کوچکتر می باشد به طور قرینه و در عقب لوله اول قرار گرفته است  
بستن

آبپاش سارو تمام دور دو نازله zk30

برای اخد قیمت تماس بگیرید
این محصول با بهره گیری از فن آوری شرکت پروت آلمان با نام تجاری سارو تولید و باتغییرات جزئی در ساختار فیزیکی (افزایش نازل پایین به جهت آبیاری بهتر و ایجاد همپوشانی بالا )تولید میگردد. اتصال آبپاش بصورت اتصال نر برنجی ۱ اینچ می‌باشد و قابل نصب بر روی انواع رایزر با سایز مناسب می‌باشد.
بستن

آبپاش سارو تمام دور سه نازله zk30

برای اخد قیمت تماس بگیرید
این محصول با بهره گیری از فن آوری شرکت پروت آلمان با نام تجاری سارو تولید و باتغییرات جزئی در ساختار فیزیکی (افزایش نازل پایین به جهت آبیاری بهتر و ایجاد همپوشانی بالا )تولید میگردد.  
بستن

آبپاش سارو تمام دور سه نازله zm22

برای اخد قیمت تماس بگیرید

آبپاش تمام دور سارو مدل ZM22 با بهره گیری از فناوری پورت آلمان ساخته شده است. به منظور همپوشانی بهتر در آبیاری این آبپاش دارای سه نازل است که قدرت آن را در آبیاری بسیار بالا برده.این آبپاش تمام دور می باشد و هم کاربرد زراعی دارد و هم می توان از آن در فضای سبز استفاده نمود.جنس این آبپاش از آلومینیوم می باشد که همین امر باعث سبک و حمل و نقل آسان آن می شود.

بستن

آبپاش سارو تمام دور طرح آمبو

برای اخد قیمت تماس بگیرید
آبپاش تمام دور طرح آمبو از جنس آلومینیوم می باشد و دارای دو نازل خروجی آب می باشد.این آبپاش تمام دور است زاویه چرخش آن قابل تنظیم نمی باشد.جنس آلومینیوم آن باعث مقاومت این محصول به خوردگی و سبک بودن آن شده است.یکی از مواردی که در انتخاب آبپاش باید توجه نمود نحوه چینش آبپاش با توجه به قابلیت های آبپاش است.فاصله بین خطوط لوله برای این مدل آبپاش باید بین 22 تا 40 متر باشد و فاصله آبپاش ها باید بین 25 تا 50 متر که این اعداد وابسته به فشار است.